bip.gov.pl
A A A K

BIP Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu Grodzisko Owidz

Instrukcja korzystania z BIP

Strona podmiotowa BIP Grodziska Owidz tworzona jest zgodnie z następującymi aktami prawnymi:

  • Ustawa z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej (Dz. U. Nr 112, poz. 1198, z późn.zm.),
  • Rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 18 stycznia 2007 r. w sprawie Biuletynu Informacji Publicznej(Dz.U. 2007 nr 10 poz. 68).

Poruszanie się po stronie

Poruszanie się po stronie podmiotowej BIP Grodziska Owidz umożliwia menu przedmiotowe umieszczone po lewej stronie ekranu. W menu znajdują się odnośniki do poszczególnych działów/podstron biuletynu. Po kliknięciu w odnośnik z nazwą działu, rozwija się lista artykułów.

Powrót do strony głównej BIP Grodziska Owidz możliwy jest poprzez kliknięcie w link "Strona główna" znajdujący się u szczytu menu przedmiotowego, po lewej stronie ekranu.

Wyszukiwanie informacji

Do szybszego wyszukania żądanej informacji służy pole wyszukiwania. Umieszczone jest ono po lewej stronie, w górnej części strony. W pole to należy wpisać słowo (lub słowa) kluczowe, a następnie kliknąć ikonkę   lub wcisnąć klawisz "Enter". Po wykonaniu tej operacji wyświetlona zostanie lista znalezionych dokumentów i tematów spełniających zadane kryterium wyszukiwania.

Rejestr zmian

Strony Biuletynu wyposażone są w rejestr zmian, który automatycznie zapisuje informacje o zmianach w treści poszczególnych artykułów. Lista zmian dostępna jest po kliknięciu w odnośnik "Wersje archiwalne tej wiadomości" lub "Wersje archiwalne tej strony", znajdujący się pod tekstem.

Redakcja BIP

W dziale "Redakcja BIP", dostępnym z menu przedmiotowego, znaleźć można informacje dotyczące kontaktu z redaktorami BIP Grodziska Owidz.

W Biuletynie oprócz treści bezpośrednio podanych na stronie, znajdują się również informacje dołączone w postaci plików do pobrania, do których można dotrzeć za pomocą linków. Pliki te zazwyczaj są publikowane w formacie PDF (Portable Document Format) i odczytywane za pomocą ogólnodostępnego programu Adobe Reader.Opublikował: Magdalena Cholewa
Publikacja dnia: 26.02.2019
Podpisał: Magdalena Cholewa
Dokument z dnia: 26.02.2019
Dokument oglądany razy: 2 893